Szukamy osób, które dołączą do nas w roli:

Junior Software Tester

Będziesz miał(a) okazję dołączyć do Zespołu Testerów z różnorodnym doświadczeniem. Tutaj ważna jest otwarta komunikacja i nastawienie na ciągłe ulepszanie swojej pracy. Oczekujemy od Ciebie umiejętności analitycznego myślenia, ale przede wszystkim chęci do współtworzenia naszego biznesu. Chcemy, abyś docelowo był(a) ekspertem i wspierał(a) nas w utrzymywaniu najlepszej jakości naszego softu.

Junior Data Processing Specialist

Będziesz pracować w zespole zajmującym się konwersją formatu danych w celu przenoszenia ich między platformami. Z naszej perspektywy dane są kluczowe – ich misja jest krytyczna dla decyzji biznesowych, podejmowanych przez naszych Klientów. Twoją rolą będzie uczestniczenie w procesie prawidłowego i dokładnego przenoszenia istniejących danych, aby mogły współpracować z nowymi platformami

Junior JavaScript Developer

Pomożesz w rozwijaniu aplikacji webowej do analizy danych. Nauczysz się jak optymalnie przetwarzać i wyświetlać tysiące punktów danych, jak budować, organizować i animować zaawansowane komponenty w JS i SVG, a także jak pracować nad rozbudowanym produktem wraz z innymi zespołami.

Software Development Manager

We are looking for an enthusiastic, nurturing software development manager to help guide our development team as we take our technology to new heights. Your primary responsibility will be to ensure that the team is well managed to ensure that they are able to give their best possible performance, through enhancing personal and career development and mentoring. You will ensure that development projects are delivered on-time and in-budget, manage task allocation and tracking and ensure that internal and external customers are completely satisfied with the results.

Proces rekrutacji

Benefity

Zobacz jak chronimy Twoje dane