Tworzymy narzędzie do raportowania i wizualizacji danych dla międzynarodowych organizacji, a zespół profesjonalistów oraz pasjonatów systematycznie ulepsza naszą aplikację.

Analitycy

Zajmują się badaniami syndykatowymi, a także ujednolicaniem danych (rozłożonych w czasie) pomiędzy rynkami. Pomagają użytkownikom analizować ważne wskaźniki w przeróżnych przekrojach czasowych oraz geograficznych.  Specjalizują się w badaniach NCBS, NVB oraz IHS, czyli danych dotyczących rejestracji nowych samochodów. Kochają samochody i wiedzą, jak pomatchować je pomiędzy badaniami, aby stworzyć podstawy kokpitów menedżerskich, które opierają się na danych z wielu źródeł. Ponadto odbierają telefony, a także podejmują zapytania klientów w Jira, doradzając w zakresie podejścia do wizualizacji danych. Pomagają ‘ulepszać’ nasze auta i są z tego faktu niezmiernie dumni.

Project Managers

Poznajcie energiczne, pomysłowe i zaangażowane  Biznes Analityczki oraz doświadczonych Project Managerów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Posiadają tajemną wiedzę‍ z zakresu efektywnej komunikacji z zespołami programistycznymi. Znają  bezcenną sztukę negocjacji i mnożenia zasobów. Najważniejsze jednak, iż pracują ramię w ramię, dzielą się pomysłami i dążą wspólnie do rozwoju produktu oraz pełnej satysfakcji naszych Klientów. Stoją na linii ognia – są więc zahartowani jak stal. Jednakże nie tracą poczucia humoru i potrafią się dobrze bawić w swoim towarzystwie.

Wizualizacje

Grupa specjalistów JS. Eksperci w zastosowaniu biblioteki D3.  Krzywe, odcinki, punkty czy przestrzenie – oto ich zespołowe ABC. Diagram rozkładu, strukturę rynku czy zwykłe‍ słupki opracowali już na 1000 sposobów. W mTab zajmują się prezentowaniem trudnych danych w prosty sposób.  Proste slajdy? Nigdy! Ich wizualizacje zmierzają w stronę zaawansowanych mikroaplikacji. Połączenie tych wektorowych dzieł pozwala odbiorcy na interpretację złożonych danych w przystępny sposób.  Kilkuletnie starania pozwoliły na wypracowanie mechanizmów pozycjonowania, mierzenia czy kolizji poszczególnych fragmentów naszych wykresów. Dzięki ich pracy – niezależnie od typu dostarczonych danych – otrzymane rezultaty są bliskie perfekcji.  Wraz z zespołem grafików – w myśl zasady „Don’t Repeat Yourself” – opracowali bibliotekę bazowych komponentów, swoistych puzzli, z których konstruują nasze produkt.  Niczym dzieci „bawią się” naszym rozwiązaniem, uchodząc zapewne za najgłośniejszy zespół w firmie.

Data Backend

Data Backend Team, czyli Zespół przez duże „Z.  Charakteryzuje ich duch współpracy, a także gotowość do pomagania sobie oraz innym – dlatego czasami można u nich spotkać dwa razy więcej osób niż biurek.  Ten fakt nie powinien stanowić zaskoczenia, ponieważ ich praca mocno wiąże się niemal ze wszystkimi teamami w firmie. Tworzą kod backendowy, który pobiera, obrabia i transferuje dane (przygotowane przez Analityków) z naszego produktu. Efekty tej pracy dostarczają w odpowiedniej formie do wizualizacji.  Dbają również o wypełnienie treścią Discovera – od selektorów, elementów Next View, do KPI i danych na konkretnych slajdach.  Znają się również na bazach danych. Oprócz codziennej pracy nad rozwojem aplikacji dla klientów, tworzą także narzędzia wewnętrzne dla Analityków. Team Spirit unosi się nad ich pokojem.

QA Team

Zespół QA nie tyle testuje aplikację, ile przemierza jej meandry w poszukiwaniu „Świętego Graala – Buga Blockera”. Niesamowita, niemal epicka atmosfera towarzyszy dzielnym siostrom i braciom testerom.  W tym zespole kryje się mieszanka  niezwykłych talentów, charakterów i pasji. Z połączenia Dr. House’a, Dr. Strange’a i Dr. Oetkera powstają Oni – Strażnicy Jakości!  Wraz z rycerskimi developerami dostarczają najwyższej klasy oprogramowanie wykorzystywane na całym świecie. I są z tego niezmiernie dumni. Gdyby nasz system okazał się produkcją filmową, zgarnąłby więcej nagród niż Titanic czy Władca Pierścieni.

Discover

Discover Team stanowi zespół odpowiedzialny za szeroko pojęte wyświetlanie i zarządzanie wizualizacjami. Opiekują się takimi częściami systemu,  jak Discover, Admin Panel, Identity Server czy Tables. W skład ich zespołu wchodzą zarówno osoby zajmujące się backendem, frontendem, jak i  zapewnieniem jakości.

Analyze

W zespole Analyze tworzy się narzędzie, które pozwoli sprawnemu analitykowi wycisnąć z naszych danych odpowiedzi na prawie każde pytanie. Tabele, wizualizacje, prezentacje – oto ich sposoby na przedstawienie rezultatów. Każdy z nich posiada inny zestaw umiejętności, a razem tworzą całościowe rozwiązanie – od silnika obliczeniowego, przez backend i frontend aplikacji webowej, po interaktywne wizualizacje. Na co dzień mierzą się z niebanalnymi problemami, dlatego Analyze skupia osoby z różnym doświadczeniem, stanowiąc świetne środowisko do rozwoju. Ściśle ze sobą współpracują, wspomagając się metodologią Scrum, aby ich praca była zwinna i owocowała w szybkie efekty.

Design Team

Zespół designerów odpowiada za ogólny user experience aplikacji i wizualizacji. Ich głównym celem pozostaje projektowanie intuicyjnych i prostych w obsłudze interfejsów, których elastyczność pozwala na wykonywanie zaawansowanych operacji. W efekcie praca naszych klientów okazuje się przyjemna i jeszcze bardziej wydajna.  Kładą duży nacisk na szatę graficzną naszych wizualizacji, wspomagając użytkowników w analizie danych oraz efektywnym wyciąganiu kluczowych wniosków.  Dbają również o prezencję mTabu – od wizytówek, przez papeterię, na firmowych gadżetach kończąc.

HR & Support Team

Kiedy proces zatrudnienia wchodzi na najwyższe obroty, nasz HR staje się doskonale naoliwioną maszyną, a multitasking to ich drugie imię. Na ich barkach spoczywa mnóstwo działań – od żonglerki dokumentami, po onboarding nowych pracowników. Wszystko musi być zrobione natychmiast, a najlepiej na wczoraj! Jakie supermoce skrywa nasz HR? Nieoficjalny prawnik, psycholog, organizator imprez, nauczyciel, mediator i rozjemca, detektyw, planista kariery, a nawet stróż prawa pracy.

Admini. Często niewidoczni. Pojawiają się tylko w trakcie jedzenia – magicy. Rozwiązują problemy, których nikt nie jest nawet świadomy. Zwykły śmiertelnik nie zrozumie ich pracy!.